Dziękujemy

Twój adres został potwierdzony. 

Tak, jak obiecaliśmy – mamy dla Ciebie przygotowane bezpłatne ebooki, które możesz teraz pobrać. Wybierz interesujący Cię temat i rozpocznij lekturę już dzisiaj!

ebook_Jaki_panel_wybrac_w_terminalu

jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Czym się charakteryzują wybrane panele dotykowe zastosowane w terminalach sprzedażowych POS? Ekran pojemnościowy a rezystancyjny – który wybrać?
profesjonalny terminal czy komputer pc

Profesjonalny terminal dotykowy POS czy komputer PC?

Profesjonalne urządzenia bywają czasem zastępowane sprzętem użytkowym, który ma jednak wiele ograniczeń. Jak wybrać sprzęt, aby korzystać z pełnej funkcjonalności i nie martwić się o częste awarie?
kioski samoobsługowe

wszystko co musisz wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Pomimo tego, że kioski samoobsługowe nie są nowym konceptem, to ich popularność w Polsce wciąż nie jest duża. Wykorzystane w dokumencie badania, liczby i artykuły pochodzą głównie ze Stanów Zjednoczonych i zostały opublikowane w dużym przedziale czasowym.

Energooszczędność terminali POS

Popularność terminali sprzedażowych dynamicznie rośnie. Z każdym rokiem, coraz więcej osób stawia na profesjonalne urządzenia. Dziś nowoczesne urządzenia, na których pracują restauratorzy, sprzedawcy czy recepcjoniści znaczenie rozwinęły się technologicznie. Jednym z wyznaczników rozwoju jest wydajność sprzętu przy możliwie niskim zużyciu energii elektrycznej.

15 sposobów na obsługę, która zbuduje trwałą relację z gośćmi w gastronomii

Najnowsze badania nad wpływem poziomu satysfakcji klientów na świadczone przez restauratorów usługi pokazują, że lojalność to nie tylko wyższe zyski, ale również niematerialny wkład w rozwój firmy. Jak stworzyć obiektywnie dobre warunki restauracyjne w dobie indywidualizacji gustów i jak wykorzystać do tego nowoczesne technologie?