W Czechach również można dostać nasz KDS

System komunikacji z kuchnią sprawdza się na rynku polskim już od dłuższego czasu. Restauratorzy chwalą sobie połączenie kuchni z kelnerami, dzięki czemu zmniejsza się liczba pomyłek, a także łatwiej jest wyeliminować opóźnienia.

KDS za czeską granicą

To samo rozwiązanie okazało się bardzo potrzebne w Czechach. Coraz większa liczba turystów sprawia, że otwiera się tam wiele punktów gastronomicznych, a ruch w nich zwiększa się, szczególnie w weekendy. Dlatego właśnie postanowiliśmy zaproponować czeskim restauratorom – KDS, czyli system komunikacji z kuchnią. Mamy sygnały, że rozwiązanie to spotkało się z miłym przyjęciem, a ich użytkownicy chwalą sobie intuicyjność i szybkość obsługi.

Drukowanie potrzebnych dokumentów

KDS to również dodatkowe zalety w postaci drukowania zamówień, bonów czy faktur, a co za tym idzie, ma się zawsze porządek w papierach. Połączenie z systemem Gastro POS, posiadając drukarkę termiczną Posiflex, Czech w swojej restauracji może cieszyć się z pełnego zautomatyzowania zamówień. Dodatkowo nie musi się już martwić nowymi przepisami, które weszły w Czechach, przez które automatycznie musi przesyłać paragony do urzędu. Wszystko dzieje się automatycznie.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Ekrany dla klienta – czy warto?

W większości branż, gdzie sprzedaż realizowana jest bezpośrednio, to właśnie stoisko kasowe jest punktem stycznym między klientem a sprzedawcą. Właśnie w tym miejscu są najczęściej podejmowane decyzje zakupowe. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom technologicznym można w łatwy sposób zwiększyć zysk z pojedynczej transakcji bez konieczności angażowania personelu. Monitory dla klienta to jedno z rozwiązań – sprawdź, czy warto.

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.