Posiflex - idealny do sklepów i na stacje benzynowe

Urządzenia Posiflex są stworzone do miejsc, gdzie szybka obsługa klienta ma znaczenie. Dopracowana i sprawdzona konstrukcja urządzeń zapewnia płynną pracę 24/7 przez wiele lat. Niska awaryjność sprzętu gwarantuje płynną pracę bez kosztownych przestojów.

Światowy lider

Posiflex to światowy lider produkcji sprzętu dla branży handlowej. W chwili obecnej oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne dopasowane zarówno do małych i średnich sklepów, jak również dużych sieci handlowych.

Kierowani możliwie największym usprawnieniem pracy swoich klientów, Posiflex proponuje szeroki wybór terminali POS i kompatybilnego wyposażenia, które wymagane jest w sklepach (spożywczych, obuwniczych, odzieżowych) i stacjach benzynowych.

Najlepsze rozwiązanie

Terminale POS to idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie najważniejszym czynnikiem jest szybkość pracy. Urządzenia zajmują mało miejsca i posiadają możliwość montażu VESA (na ścianie i ladzie sklepowej). By były jak najbardziej funkcjonalne posiadają dużą ilość portów COM i USB, które umożliwiają podpięcie niezbędnych urządzeń (czytniki kodów, drukarki fiskalne, skanero-wagi czy szuflady na pieniądze).

Terminale można wzbogacić o drugi ekran dla klienta, na którym można wyświetlać reklamy i promocje, liczbę punktów lojalnościowych czy wartość zakupów.

Dlaczego wybrać terminale dotykowe?

Usprawnij obsługę i zlikwiduj długie kolejki dzięki użyciu terminali POS z ekranami dotykowymi. Wbudowany system pasywnego chłodzenia skutkuje tym, że terminale są ciche i niezawodne. Dzięki jednorazowej inwestycji ograniczamy konieczność przeprowadzenia czasochłonnych i kosztownych szkoleń z obsługi kasy fiskalnej.

Jakich efektów można się spodziewać? Terminale POS przyczyniają się do wzrostu zysków, zwiększenia sprzedaży, a także obniżenia kosztów. Urządzenia są energooszczędne – pozwalają oszczędzić nawet do 600 zł na 1 stanowisku w trakcie gwarancji!

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Wybierz sprzęt na hale i produkcje od Posiflex i zyskaj

Zysk

Wzrost zysków Twojej firmy

Wytrzymałość

Wytrzymały ekran dotykowy pozwalający na długie lata eksploatacji

Obsługa

Przyspieszona i sprawniejsza obsługa klientów

Estetyczny wygląd

Więcej miejsca na ladzie i możliwość ukrycia kabli

Heavy Duty

Urządzenia stworzone do pracy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Wsparcie

Sprawny i polski serwis sprzętu – również u klienta

Wsparcie

Sprawny i polski serwis sprzętu – również u klienta

Obsługa

Przyspieszona i sprawniejsza obsługa klientów

masz pytania?

Chcesz poznać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu? Napisz do nas – chętnie pomożemy!