READY na duży ruch z Windows POSReady

„Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Rozsądni przedsiębiorcy znają tę zasadę, dlatego wybierają specjalistyczne rozwiązania przygotowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu i gotowe na bardzo intensywną eksploatację.

System Windows® Embedded POSReady 7 to znany wszystkim system operacyjny Windows w wersji dostosowanej do potrzeb stanowisk POS w restauracjach, hotelach czy sklepach. Jest bardzo szybki i tym samym idealny do obsługi klientów.

Sprawniejsza obsługa

Na pytanie „jaki powinien być terminal POS” każdy kelner, recepcjonista, czy kasjer odpowie tak samo: „szybki”. Nie ma chyba nic bardziej irytującego niż, gdy trzeba powiedzieć klientom stojącym w długiej kolejce „przepraszam, system się zawiesił”. Jest to nieprzyjemne dla klientów, krępujące dla obsługującego i co najważniejsze – generuje straty dla firmy, gdy klienci zrezygnują z usługi. Najczęściej zdarza się to, gdy w obiekcie jest największy ruch…

Problemem jest najczęściej system operacyjny. Programy POS są bardzo łatwe w obsłudze i pracownicy szybko się w nich poruszają. To system operacyjny często „nie nadąża” i spowalnia ich pracę. Dlatego warto zainwestować w dobry terminal z odpowiednio szybkim systemem operacyjnym. Windows POSReady zajmuje bardzo mało miejsca na dysku, dzięki czemu nie obciąża urządzenia, a tym samym praca na nim jest znacznie sprawniejsza niż na standardowym klienckim systemie operacyjnym.

Zdalne zarządzanie

System Windows POSReady pozwala na zdalne monitorowanie pracowników. Menadżer z dowolnego miejsca z dostępem do internetu może podejrzeć pracę zespołu. Wystarczy, że zaloguje się do platformy, aby zobaczyć ekran wybranego stanowiska POS w firmie ze swojego urządzenia.

Uniwersalność zastosowań biznesowych

System POSReady sprawdza się zarówno w małej knajpce, jak i dużej sieci. Pozwala na obsługę kilku ekranów, zdalnego pulpitu, czy Windows firewall. Wraz z dodatkowym oprogramowaniem wspiera urządzenia peryferyjne, takie jak: szuflady na pieniądze, czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, czy drukarki termiczne. W ten sposób można zarządzać drzwiami, bramami, a nawet światłem w pomieszczeniach.

Łatwość obsługi

Windows to najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Niemal każdy z nas pracował w swoim życiu na Windowsie. Większość rozwiązań znanych z systemu Windows, którym posługujemy się na co dzień, znajdziemy także w Windows POSReady. Dzięki temu obsługa jest łatwa i intuicyjna. Praca na systemie, który znamy jest bardziej efektywna i przyjemniejsza.

Zestawienie zalet Windows POSReady:

  • umożliwia szybszą obsługę klientów, zmniejsza ryzyko awarii oprogramowania,
  • jest preinstalowany ze wszystkimi sterownikami już w fabryce, dzięki czemu nie trzeba go już konfigurować,
  • obsługuje aplikacje stworzone dla API i NET Framework,
  • jest uniwersalny – działa równie sprawnie na jednym, jak i sieci tysięcy stanowisk POS,
  • zapewnia pełne wsparcie dla maszyn wirtualnych JAVA,
  • wspiera Unified POS (OPOS oraz Point of Service dla .NET),
  • jest znacznie tańszy od systemów konkurencji.

Wybierz Windows POSReady i bądź READY na duży ruch w obiekcie.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.