Posiflex- inwestycja na długie lata

Terminale Posiflex to nowoczesne urządzenia z ekranami dotykowymi od dziesięcioleci służące użytkownikom na całym świecie. Dzięki wykorzystanej w nich innowacyjnej technologii pasywnego chłodzenia oraz solidnym aluminiowym obudowom są jednymi z najdłużej i najlepiej działających urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Nasze produkty wielokrotnie zdobywały już nagrody przyznawane przez użytkowników oraz ekspertów branżowych jednogłośnie stwierdzających, że są one najlepszymi z dostępnych na rynku rozwiązaniami. Zostało to poparte również kilkunastoma certyfikatami uznawanymi na całym świecie i przyznawanymi jedynie najwyższej klasy produktom.

Tym razem sama firma, chcąc sprawdzić jak działają, przeprowadziła statystyki napraw naszych terminali, które jednoznacznie dowiodły, że są one niezawodne. Ponad 95% sprzętu jest całkowicie bezawaryjne, a nawet jeśli powstają jakieś problemy w większości mieszczę się one w okresie gwarancyjnym.

Te badania potwierdziły motto naszej firmy- „doskonałość w każdym calu” dając dowód na to, że Posiflex to nie tylko atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania, ale także niezawodna inwestycja na długie lata.

POSIFLEX_INWESTYCJA_NA_DLUGIE_LATA

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Sprzęt do restauracji – 6 czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze sprzętu

Gastronomia to już nie tylko dobre jedzenie i przyjemna atmosfera w lokalu, ale również to, jak radzimy sobie z klientem, jak o niego dbamy i jak staramy się zmienić każdego pojedynczego klienta w lojalnego odbiorcę. Sprzęt do restauracji – na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jego wyborze? Jak poradzić sobie z rosnącą konkurencją? Postaram się dzisiaj odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.