Posiflex- inwestycja na długie lata

Terminale Posiflex to nowoczesne urządzenia z ekranami dotykowymi od dziesięcioleci służące użytkownikom na całym świecie. Dzięki wykorzystanej w nich innowacyjnej technologii pasywnego chłodzenia oraz solidnym aluminiowym obudowom są jednymi z najdłużej i najlepiej działających urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Nasze produkty wielokrotnie zdobywały już nagrody przyznawane przez użytkowników oraz ekspertów branżowych jednogłośnie stwierdzających, że są one najlepszymi z dostępnych na rynku rozwiązaniami. Zostało to poparte również kilkunastoma certyfikatami uznawanymi na całym świecie i przyznawanymi jedynie najwyższej klasy produktom.

Tym razem sama firma, chcąc sprawdzić jak działają, przeprowadziła statystyki napraw naszych terminali, które jednoznacznie dowiodły, że są one niezawodne. Ponad 95% sprzętu jest całkowicie bezawaryjne, a nawet jeśli powstają jakieś problemy w większości mieszczę się one w okresie gwarancyjnym.

Te badania potwierdziły motto naszej firmy- „doskonałość w każdym calu” dając dowód na to, że Posiflex to nie tylko atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania, ale także niezawodna inwestycja na długie lata.

POSIFLEX_INWESTYCJA_NA_DLUGIE_LATA

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.