Posiflex i Technika IT łączą siły

Rozpoczynamy współpracę z Techniką IT w zakresie integracji aplikacji UstalTermin z urządzeniami Posiflex. Oprogramowanie UstalTermin wychodzi interesantom naprzeciw i pozwala w łatwy sposób planować wizyty w urzędzie. To świetne rozwiązanie, bo jest niezwykle intuicyjne, pozwala zachować dystans społeczny i skrócić czas oczekiwania na przyjęcia, przez co zwiększa komfort wizyty w urzędzie.

KILKA SŁÓW O TECHNIKA IT

Technika IT specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i serwisowaniu rozwiązań informatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego oraz w dziedzinie hydrometrii, meteorologii i ochrony środowiska. Ponadto Technika IT zajmuje się produkcją rejestratorów danych pomiarowych pn. e-HydroLOG, które są autorską konstrukcją łączącą niewielkie rozmiary, rozbudowaną funkcjonalność oraz energooszczędność.

Teraz firma postanowiła rozbudować oprogramowanie UstalTermin, dodając moduł umożliwiający rezerwację terminu wizyty. I tutaj wkracza kiosk samoobsługowy Posiflex.

„Wybór urządzeń Posiflex, a tym samym nawiązanie współpracy z generalnym ich dystrybutorem w Polsce – firmą LSI Software S.A., bezpośrednio związany jest z ich właściwościami łączącymi jakość, cenę oraz możliwości konfiguracji i rozbudowy.”

Władysław Penar – Prezes Zarządu, Technika IT

Kioski samoobsługowe są w ofercie Posiflex już dłuższy czas i doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Przyspieszają obsługę klientów i optymalizują czas pracy personelu. A każde urządzenie można dopasować do specyficznych potrzeb miejsca, w którym stanie, dowolnie je konfigurować, uzupełniać o nowe elementy. I tak było w tym przypadku – kiosk Posiflex został dopasowany do potrzeb oprogramowania UstalTermin.

posiflex_i_technika_it_lacza_sily

Jak to działa?

Interesant po przybyciu do urzędu może wybrać na ekranie kiosku interesującą go usługę, ustalić termin wizyty oraz wydrukować bilet/potwierdzenie z danymi rezerwacji.

Ponadto, ekrany od LSI Software wyświetlają informację o miejscu w kolejce, a tablety umożliwią urzędnikom przywoływanie do odpowiedniego stanowiska obsługi.

Ta współpraca pozwoli na połączenie jakości i możliwości konfiguracji produktów Posiflex z innowacyjnym projektem Techniki IT.

Już nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli skorzystać z owoców naszej współpracy w swoim urzędzie!

Michał Czwojdziński

Michał Czwojdziński

Członek Zarządu LSI Software S.A.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Cena terminali dotykowych POS – z czego wynika?

Wybór profesjonalnego sprzętu dla firmy wiąże się początkowo z większym wydatkiem niż zakup tradycyjnych, konsumenckich urządzeń. Jesteśmy przekonani, że ta różnica niesamowicie szybko się zwróci. Dlatego naprawdę warto zdecydować się na urządzenia dostosowane do specyficznych wymagań biznesowych. Dlaczego komputery przemysłowe są droższe niż konsumenckie urządzenia? Z czego wynika cena terminali POS?

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.