Posiflex – doskonały sprzęt dla klientów sieciowych

Dopracowane wnętrza, spójne stanowiska sprzedażowe, przemyślana kolorystyka. Konsekwentny dobór mebli, oświetlenia i materiałów wykończeniowych. A to wszystko powielane w każdej przestrzeni lokalowej całej sieci. Jak do tego dopracowanego projektu dopasować sprzęt na stanowisko sprzedażowe? Jak zapewnić sobie partnera stabilnego i do wieloletniej współpracy? I w końcu, jak zapewnić sobie spójność sprzętu w każdym lokalu przez wiele lat? Postaw na Posiflex – doskonały sprzęt dla klientów sieciowych. Dlaczego? Poznaj 5 powodów, dla których warto.

Długie życie produktu

Posiflex, przygotowany do współpracy z klientami sieciowymi, stawia na długie cykle produkcyjne wszystkich produktów. Długa dostępność sprzętu, który ma spójny wygląd, jest jednym z czynników przemawiających za inwestycją w Posiflex. Większość z aktualnie dostępnych terminali produkowanych jest od wielu lat. Mimo, że jego wygląd praktycznie nie ulega zmianie, to zmieniają się podzespoły. To gwarantuje, że sprzęt jest dostosowany do aktualnych trendów i potrzeb związanych z mocą operacyjną sprzętu oraz wymaganiami aplikacji. Ciągły rozwój aplikacji sprzedażowych i technologii to wyzwanie, któremu Posiflex wychodzi naprzeciw. Klasyczny i stonowany design (seria XT) sprawia, że urządzenia odnajdą się w każdym wnętrzu. Zmiany, które raz na jakiś czas można zaobserwować dotyczą detali, które pozwalają unowocześnić sprzęt, bez ingerencji w spójność designu całej serii. Dodatkowo, większość dostępnych w ofercie serii terminali posiada komputery dotykowe z różną wielkością ekranu. Rozmiar ekranu można więc dopasować do indywidualnych wymagań stanowiska sprzedażowego.

W związku z długim cyklem produkcyjnym, rebranding starych lokali czy rozwój sieci i pojawienie się nowych punktów nie sprawia żadnego problemu. Mimo wielu kwestii do zaplanowania i skoordynowania, Posiflex gwarantuje spokojną głowę jeśli chodzi o sprzęt – o to zadbamy my.

Wyposażenie stanowiska sprzedażowego

W ofercie Posiflex znajduje się wiele elementów stanowiska sprzedażowego. Terminale dotykowe POS i urządzenia peryferyjne dostarczone od jednego producenta zapewnią łatwość połączenia, spójny design i wiele ciekawych rozwiązań. Pełna gama produktów obejmuje kioski sprzedażowe, terminale POS, wyświetlacze dla klienta, monitory dotykowe, skanery kodów kreskowych, szuflady na pieniądze, drukarki bonowe, profesjonalne tablety, a także dopasowane akcesoria takie jak czytniki kart i linii papilarnych. Szeroki wybór gwarantuje wyposażenie całego stanowiska sprzedażowego u jednego producenta. Terminale Posiflex zapewniają możliwość ukrycia kabli w podstawie. W ofercie znajdują się także ekrany dla klienta (również dotykowe), dostępne w wielu rozmiarach, dopasowane do różnych serii terminali. Kompatybilne czytniki kart oraz kodów kreskowych montowane są do krawędzi terminali. Wszystko zapewnia spójną całość, dzięki czemu stanowisko sprzedażowe wygląda estetycznie i profesjonalnie, a całość zajmuje mało miejsca na ladzie.

Sprzęt dla klientów sieciowych

Stabilność dostaw i polski serwis urządzeń

Firma LSI Software jest dystrybutorem urządzeń Posiflex od kilkunastu lat. Sprawdziliśmy te rozwiązania u wielu naszych klientów i niezwykle cieszy nas pozytywny odzew z ich strony. Klienci doceniają jakość wykonania urządzeń, dostępność produktów, a także działanie i dostosowanie do specyficznych wymagań jakie pojawiają się w ich środowisku pracy. Klienci sieciowi, przy otwieraniu kolejnych lokalizacji, mają zapewnioną dostępność sprzętu z tej samej serii lub dopasowanego wizualnie do poprzednich.

Polski serwis przyspiesza czas ewentualnych napraw, ale także pomaga w prawidłowej konfiguracji czy doborze urządzeń peryferyjnych. Odpowiednia budowa sprzętu sprawia, że wymiana niektórych dodatków czy peryferii jest niesamowicie prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund. Przy poważniejszych awariach sprzęt odsyłany jest do serwisu, który znajduje się w centrali firmy LSI Software w Łodzi. Dzięki temu sumaryczny czas wyłączenia sprzętu z użytku jest maksymalnie krótki.

Minimalna awaryjność sprzętu i wydłużona gwarancja

Marka Posiflex powstała w 1984 roku jako producent komputerów PC oraz urządzeń OEM/ODM, aby już w 1991 roku wyspecjalizować się w produkcji profesjonalnych stanowisk POS dla biznesu. Obecnie sprzęt Posiflex sprzedawany jest na całym świecie jako jedna z wiodących marek. Wszystkie etapy produkcji są wykonywane wewnętrznie w firmie – od prac badawczo-rozwojowych i projektowania do produkcji. Główne hasło Posiflex – „Twój sukces jest naszą wizją” – podkreśla fakt, że wszystkie działania koncentrują się na zadowoleniu klientów i znalezieniu rozwiązania odpowiadającego na wszystkich ich potrzeby. Sprzęt posiada wydłużoną gwarancję, a awaryjność sprzętu w pierwszym roku użytkowania jest poniżej 1%. Urządzenia dedykowane dla biznesu zostały sprawdzone przez miliony klientów na całym świecie i tysiące klientów w Polsce. Dołącz do tego grona i ciesz się dopracowanymi produktami.

Indywidualne podejście i wyceny

Do potrzeb każdego klienta sieciowego podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę różne wymagania biznesowe i środowisko działania biznesu. Rozmowa z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań pozwala nam podejść do tematu indywidualnie i dopasować ofertę do specyficznych wymagań. W ofercie Posiflex znajdują się różne urządzenia, które można odpowiednio dopasować i stworzyć zestaw idealny. Terminale małe i duże, cienkie i delikatne (seria RT), ale również niesamowicie solidne i odporne (seria KS). Dopasowane do standardowych wymagań, ale również te do środowisk ekstremalnych. Wysokie czy niskie temperatury, dużo pyłów, czy możliwości zalania – nie jest straszne urządzeniom Posiflex. Szeroka gama terminali sprzedażowych i dopasowanych urządzeń peryferyjnych do wyposażenia stanowiska sprzedażowego sprawia, że każdy klient dostaje to, czego potrzebuje i co doskonale spełni jego potrzeby. A to wszystko pod znaną i docenioną marką na całym świecie.

Doświadczenie Posiflex i LSI Software, jako oficjalnego dystrybutora, w połączeniu z jakością urządzeń odpowiedzą na specyficzne potrzeby klientów sieciowych. Pełna gama produktów do wyposażenia stanowiska sprzedażowego w naszej ofercie znajdzie zastosowanie w wielu branżach – od restauracji i hoteli, przez piekarnie, fabryki i magazyny, stacje benzynowe, jak i małe i duże sieci handlowe. Nasza wiedza dotycząca działania tych branż to dodatkowy atut, który wykorzystujemy przy współpracy z każdym klientem.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania – zachęcam do kontaktu.

Błażej Byczkowski

Błażej Byczkowski

Business Development Director

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Cena terminali dotykowych POS – z czego wynika?

Wybór profesjonalnego sprzętu dla firmy wiąże się początkowo z większym wydatkiem niż zakup tradycyjnych, konsumenckich urządzeń. Jesteśmy przekonani, że ta różnica niesamowicie szybko się zwróci. Dlatego naprawdę warto zdecydować się na urządzenia dostosowane do specyficznych wymagań biznesowych. Dlaczego komputery przemysłowe są droższe niż konsumenckie urządzenia? Z czego wynika cena terminali POS?

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.