POS XT-2614 Terminal dotykowy z Android 4.2

Wysokie temperatury, intensywna praca, oczekujący klienci. To wszystko sprawia, że niejednokrotnie zastanawiałeś się co pomogłoby Ci usprawnić działania i zwiększyć efektywność pracy Twojej restauracji w sezonie? My znaleźliśmy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, a wyprzedzając kolejne problematyczne pytanie – ile to kosztuje? Zdecydowanie mniej niż myślisz! Znacznie tańszy terminal z systemem Android pełniący rolę dodatkowego stanowiska sprzedaży jest odpowiedzią na Twoje potrzeby, pomoże Ci wprowadzić ład i porządek do Twojego biznesu!

Terminal dotykowy POS XT- 2614 na Androidzie posiada bardzo estetycznie wykonany, niezwykle czuły i dokładny 14calowy pojemnościowy „P-CAP” ekran dotykowy z funkcją multi-touch – na 10 punktów dotyku, a powierzchnia jest z ze szkła! Wszystko to sprawia, że jest nie tylko wytrzymały na intensywną pracę, ale dzięki pracy dotykiem jest również niezwykle intuicyjny, któż z nas bowiem nie używa dziś smartfona, czy choćby tabletu? Design oraz budowa urządzenia dodatkowo pozwalają utrzymać je w nienagannej czystości, co jest niewątpliwą zaletą w takich miejscach jak bar czy restauracja, w których jest użytkowany. Wszędzie tam, gdzie kompetentność i najwyższa jakość usług stawiane są na pierwszym miejscu.

Nie sposób nie wspomnieć, że pasywnie chłodzony terminal dotykowy może pracować w wysokich temperaturach zapewniając jednocześnie bezproblemową możliwość ciągłego użytkowania oraz niebywałą odporność. Duża ilość portów daje sposobność podłączenia wielu dodatków takich jak drukarki, czytniki kodów kreskowych i innych, niezbędnych narzędzi. Możność dodania uchwytu na ścianę oraz czytnika kart magnetycznych np. do identyfikacji pracowników dodatkowo zaś usprawniają pracę obsługi gwarantując pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Terminal XT-2614 zapewnia kompatybilność z systemem Gastro MidiPOS, preinstalowany system Android 4.2, czytnik kart magnetycznych montowany po prawej stronie ekranu oraz 2 lata gwarancji, to tylko niektóre z wielu zalet tego urządzenia.

Pomyśl, jak dobrze mógłby od dziś funkcjonować Twój biznes. Wyobraź sobie zdecydowanie szybszą, a co za tym idzie, efektywniejszą obsługę, zadowolonych klientów, estetyczny sprzęt w Twoim miejscu pracy. A teraz zobacz jakie to proste! Terminal dotykowy POS XT- 2614 to Twój najlepszy wybór.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.