Obraz systemu Posiflex

Drodzy Klienci,

biorąc pod uwagę fakt, że coraz rzadziej wykorzystujemy płyty DVD zdecydowaliśmy się na zaprzestanie dołączania obrazów systemu na wspomnianym nośniku. Oczywiście, jeśli taka kopia jest dla Państwa niezbędna prosimy o kontakt z serwisem pod adresem serwis@posiflex.com.pl. 

 

Równocześnie informujemy, że pozostałe elementy licencjonowania pozostają bez zmian. Nadal otrzymują Państwo naklejkę licencyjną oraz informację o zakupionym Windows na fakturze.  

 

Jesteśmy przekonani, że decyzja pomoże ograniczyć ilość wykorzystywanego plastiku, a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na komfort używania produktów Posiflex. 

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Jaki panel dotykowy wybrać w terminalach POS?

Ekrany dotykowe wydają się dzisiaj nieodłącznym elementem naszego kontaktu ze światem cyfrowym. To właśnie wykorzystanie zmysłu dotyku sprawia, że urządzenia elektroniczne są nam bliższe i łatwiej możemy się nimi posługiwać. Ich powstanie znacznie ułatwiło nam wykonywanie nie tylko codziennych czynności, jak zakupy, dostęp do informacji czy prowadzenie korespondencji, ale także zrewolucjonizowały pracę na wielu stanowiskach.

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.