Monitory dotykowe i terminale POS w piekarni i cukierni niezbędnym narzędziem pracy?

Prowadzenie własnej piekarni czy cukierni nie jest prostym zadaniem. Aby osiągnąć sukces w branży, należy konsekwentnie realizować kilka celów. Kluczową kwestią jest pieczenie wysokiej jakości produktów i sprawna produkcja wypieków. Ale także doskonała obsługa klientów. Tutaj wsparciem może okazać się system POS w piekarni.

W jaki sposób można zrealizować te cele? Przede wszystkim należy skompletować wykwalifikowany i zmotywowany do pracy zespół. Jednak nawet najlepsi pracownicy nie pomogą odnieść sukcesu, jeśli praca będzie źle zorganizowana. Dlatego warto zainwestować m.in. w monitor dotykowy czy terminal POS. W dalszej części artykułu wyjaśnimy, czemu są one niezbędnym narzędziem pracy w piekarni i cukierni.

System POS dla piekarni i cukierni

Otwarcie własnej piekarni czy cukierni nie jest prostym zadaniem. Nie tylko prowadzenie własnej działalności jest niełatwe, ale też moment zebrania, przygotowania oraz rozplanowania całego procesu wymaga od przyszłego przedsiębiorcy wiele zaangażowania i trzeźwego podejścia do sprawy.

Jedną z istotnych kwestii jest zakupienie odpowiedniego sprzętu. Nie mamy tu na myśli jedynie podstawowego sprzętu, bez których nie byłoby możliwe upieczenie wypieków (m.in. piec). Narzędziem, które ułatwi proces sprzedaży, a tym samym pomoże podnieść jakość obsługi klienta, jest stanowisko POS.

Czym jest POS? Najprościej rzecz mówiąc, jest to połączenie kasy fiskalnej z oprogramowaniem komputerowym. Na stanowisko składa się terminal POS, czyli komputer sprzedażowy z ekranem dotykowym. Oprócz tego oferujemy szereg akcesoriów do terminali, takich jak:

system pos w piekarni

POS to jeszcze efektywniejsza praca

Konkurencja na rynku jest tak ogromna. Przedsiębiorcy, szczególnie pracujący w branży gastronomicznej, dwoją się i troją, by nie tylko przyciągnąć klientów, ale też sprawić, by chętnie wracali. Jedną z najważniejszych kwestii, która decyduje o sukcesie, jest jakość obsługi klienta. Nikt z nas nie lubi stać w długich kolejkach, a czasami też nie mamy takiej możliwości. Aby uniknąć powstawania długich kolejek, warto postawić na system POS. Z jego pomocą można w szybki sposób przejść przez cały proces sprzedaży – od wyboru produktu, przez naliczanie rabatów po płatność. Warto podkreślić, że terminal POS, czy monitor dotykowy marki Posiflex jest odporny na pył, mąkę, wilgoć czy wysoką temperaturę.

System POS jest także kompatybilny z różnymi aplikacjami – jedną z nich jest InfoPiek. To program, który powstał z myślą o piekarniach oraz cukierniach. Oczywiście, poszczególne funkcje systemu są dopasowywane indywidualnie, ponieważ każdy biznes jest inny i nie wszystkie moduły sprawdzą się we wszystkich miejscach.

Jakie opcje posiada InfoPiek? System pozwala nie tylko zarządzać finansami, ale też za jego pomocą można prowadzić statystyki czy analizy. Są one niezwykle przydatne przy tworzeniu strategii finansowej. W ten sposób w szybki i prosty sposób sprawdzisz, które wypieki najlepiej się sprzedają, czy w jakiej ilości zużywasz dane produkty, np.: mąkę czy cukier.

Oferowany przez nas sprzęt posiada też wiele opcji – między innymi można połączyć kilka stanowisk z jedną wagą sklepową, czy obsługiwać karty lojalnościowe. Interesującą opcją jest podłączenie specjalnych ekranów dla klientów, na których można wyświetlać reklamy, a także informacje odnośnie ilości punktów lojalnościowych, czy wartość zakupów.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

Cena terminali dotykowych POS – z czego wynika?

Wybór profesjonalnego sprzętu dla firmy wiąże się początkowo z większym wydatkiem niż zakup tradycyjnych, konsumenckich urządzeń. Jesteśmy przekonani, że ta różnica niesamowicie szybko się zwróci. Dlatego naprawdę warto zdecydować się na urządzenia dostosowane do specyficznych wymagań biznesowych. Dlaczego komputery przemysłowe są droższe niż konsumenckie urządzenia? Z czego wynika cena terminali POS?

Czytaj więcej »

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.