Mobilna obsługa w handlu detalicznym i branży Horeca!

Mobilna obsługa znacznie usprawni pracę kelnerów i sprzedawców w sklepach detalicznych. Terminal MT-4008A od Posiflex jest już dostępny na rynku! Terminal został zaprojektowany z myślą o mobilnych stanowiskach sprzedaży coraz bardziej popularnych w branży retail i horeca.

Kompaktowy oraz funkcjonalny terminal, który pracuje na systemie Android, spełni wymagania każdej firmy. Jeśli dążysz do bardziej spersonalizowanej i wygodnej obsługi swojego Klienta to coś dla Ciebie. Zapewnij swoim klientom wysoką jakość oferowanych usług.

mobilna obsługa

Terminal MT-4008A, choć w konstrukcji i funkcjonalności identyczny z siostrzanym tabletem MT-4008W, dodatkowo działa na platformie Android 4.4 oraz ma ekran o rozdzielczości 1280×800. Urządzenie może być uzupełnione o ergonomiczny uchwyt pistoletowy, skaner kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych lub praktyczny pasek na rękę. MT-4008A może być również wyposażony w stację dokującą z dodatkowymi portami oraz drukarką termiczną tworząc kompletne stanowisko POS.

Posiflex MT-4008A oraz MT-4308 to najlepszy wybór pod kątem solidnej i wytrzymałej konstrukcji zapewniającej trwałość urządzenia, możliwości wielogodzinnej pracy i kompletnego, mobilnego stanowiska sprzedaży czy doradztwa klienta. Mobilna obsługa to nowoczesne podejście do obsługi klienta. Zdecyduj się już dzisiaj.

Podoba ci się artykuł?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

co jeszcze warto przeczytać?

POZNAJ PRODUKTY POSIFLEX

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Jako pierwszy poznaj nasze nowe produkty i dowiedz się o nowych wpisach czy materiałach do pobrania.

Gotowe!

Kioski samoobsługowe
– wszystko co musisz (i chcesz) wiedzieć o kioskach samoobsługowych

Gotowe!

Chcesz wiedzieć jaki panel dotykowy wybrać w terminalu POS?

Profesjonalny terminal dotykowy POS
czy komputer PC?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną bezpłatną wycenę produktów.

Odpowiedz nam na kilka pytań, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.