Rozpocznij wspaniałą przygodę z Kioskami samoobsługowymi!

Kioski samoobsługowe to wszechstronne urządzenia, które jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb praktycznie każdego biznesu. Zarówno jako punkt sprzedaży, obsługi czy nawet recepcyjny w szpitalu. W dzisiejszym świecie rozwiązania samoobsługowe są wszechobecne i cieszą się coraz większą popularnością. Poznaj jak zbudowany jest kiosk samoobsługowy i zobacz jakie zastosowanie znajdzie w twojej branży, aby skalować twój biznes!

1

Dioda statusu urządzenia

2

Drukarka termiczna

3

Ekran 21,5″ FullHD

4

Skaner RFID

5

Skaner kodów kreskowych i QR

6

Czujnik ruchu

1

Dioda statusu urządzenia

2

Drukarka fiskalna

3

Ekran 21,5″ FullHD
lub
Ekran 15,6″ FullHD

4

Skanner kodów kreskowych i QR

5

Czujnik ruchu

6

Uchwyt na terminal płatniczy

*Zaprezentowane konfiguracje kiosków są poglądowe. Kioski mogą być modyfikowane wedle potrzeb Klienta oraz ich docelowego zastosowania.

Personalizacja to podstawa, wybierz taki kiosk jaki potrzebujesz!

Każdy branża potrzebuje innych nowoczesnych rozwiązań, w tym twoja. Posiflex oferuje kioski dostosowane do bezpośrednich potrzeb kupującego, zaprojektowane tak, aby pracowały dla Ciebie już od pierwszego dnia. Konstrukcje mogą być wyposażone w dodatkowe peryferia, które mogą wspomóc funkcjonowanie twojego biznesu. Sprawdź jak możesz spersonalizować swój kiosk.

Seria kiosków EK to idealny wybór dla przestrzeni, gdzie bardzo ważny jest design. Nowocześnie zaprojektowany kiosk zapewnia pomoc klientom w różnych branżach. Od umożliwienia sprzedaży oferty w restauracji po obsługę Klienta w urzędach. Seria EK możliwa jest do montażu na przygotowanym meblu, bądź może działać w wersji wolnostojącej na metalowej stopie.

Jakie elementy możesz dodać do swojego kiosku?

Do kiosku jest możliwość zamontowania uchwytu na terminal płatniczy. Pozwól Klientom i Gościom na płatności bezgotówkowe!

Do kiosków możliwe jest dołączenie drukarki fiskalnej zgodnej z aktualnymi regulacjami obowiązującymi w RP.

Proponujemy zamontowanie modemu 4G LTE, który umożliwia działanie kiosku bez względu na sieć Wi-Fi. Dzięki niemu kiosk może pracować niezależnie sieciowo w dowolnym miejscu.

Potrzebujesz obsługi kart RFID? Nie ma problemu, możesz dołączyć czytnik kart magnetycznych do swojego kiosku.

Chcesz, aby twoi Klienci korzystali z kodów kreskowych i QR? Zamontujemy w twoim kiosku czytnik kodów 2D.

Chcesz, aby twój kiosk akceptował banknoty? Możesz wyposażyć go w bezpieczną maszynę do ich akceptowania. Pomieści nawet 900 banknotów, a ty zyskasz nową funkcjonalność.

Seria Posiflex TK od lat sprawdza się na lotniskach, w hotelach czy przestrzeniach gastronomicznych. Jest w stanie obsłużyć maksymalną liczbę klientów w bardzo krótkim czasie. Standardowa seria TK ze względu na dostępną przestrzeń pozwala zamontować dużo bardziej zaawansowane akcesoria wewnątrz. Tak jak w serii EK Istnieje również możliwość montażu kiosku z serii TK na przygotowanym meblu, czy blacie.

Jeszcze więcej peryferii?

Do kiosków możemy dodać światło statusowe, które pokazuje czy kiosk jest czynny, zawiera błąd bądź jest nieczynny. Klienci są poinformowani już z daleka!

Jeśli posiadasz w swojej firmie rozbudowaną sieć Wi-Fi, możemy zamontować taki moduł w kiosku. Podłącz go do swojej sieci tak jak chcesz.

Koszyk na zakupy? Miejsce na produkty? Istnieje możliwość zamontowania do kiosku półki.

Czy twoi Klienci, bądź Goście otrzymują karty do wejścia, czy też pokoju? Idealnie się składa. Zamontowanie dyspensera kart pozwoli na samoobsługową rejestracje lub check-in. Po udanej rejestracji wyda automatycznie kartę!

Prywatność to podstawa, jeśli kiosk będzie służył do uzupełniania danych. Istnieje możliwość zamontowania folii, która uniemożliwi podglądanie danych z boku. Chroni skutecznie prywatność Klientów.

0 %
O tyle może wzrosnąć
średni rachunek twoich Klientów
Dlaczego warto wdrożyć 
Kioski Samoobsługowe?
0 %
O tyle możesz
przyśpieszyć obsługę Klientów
0 %
Tylu Klientów woli rozwiązania samoobsługowe

Jak zaplanować wdrożenie kiosku samoobsługowego?

Wybierz model Kiosku
Kluczowa sprawa to wybór modelu urządzenia do swojej przestrzeni. Design kiosków od Posiflex został zaprojektowany tak, aby komponował się z praktycznie każdą nowoczesną przestrzenią.
Obecnie ofertujemy klientom kioski z serii EK oraz TK.
Personalizuj
Każde z urządzeń możesz dowolnie personalizować. Dodać, bądź usunąć elementy tak, aby spełniało swoją rolę w 100% i odpowiadało na wszystkie twoje potrzeby. Chętnie pomożemy Ci stworzyć kiosk samoobsługowy dokładnie taki jakiego potrzebujesz.
Uruchom i już!
Posiadasz już oprogramowanie, na którym pracujesz? Prosto zainstalujesz je na platformie Windows, bądź Android. Uruchom kiosk i ciesz się nowoczesnym rozwiązaniem, które pracuje dla Ciebie! Kioski samoobsługowe mogą pracować 24/7h, aby zwiększać twoje zyski.

Wybierz swoją branżę i zobacz jak możesz z sukcesem
wykorzystać rozwiązania samoobsługowe!

Branża gastronomiczna

Wdrażanie kiosków samoobsługowych w gastronomii jest stosowane od kilku lat i przynosi same sukcesy. Co zapewni Ci inwestycja w takie rozwiązania?

Branża hotelarska

Kiosków samoobsługowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem w branży hotelarskiej, wynajmu apartamentów czy lokali. Na co pozwoli Ci to rozwiązanie?

Branża retail

Obecność kiosków samoobsługowych w sklepach i salonach sprzedaży to już codzienność, a wręcz wymaganie Klientów! Co umożliwią w twoim sklepie?

Branża kinowo-rozrywkowa

Zapewnienie Klientom dostępu do kiosków samoobsługowych w branży rozrywkowej przynosi same korzyści, a wśród nich między innymi:

Branża medyczna

Kioski w branży medycznej to nowość, która z dnia na dzień podbija coraz więcej placówek medycznych! Przynosi niesamowite korzyści dla płynności pracy i wygody pacejentów.

Branża fitness

Kioski samoobsługowe pozwalają pracować klubom fitness 24/7h, mają szereg zastosowań. Bez których ciężko funkcjonować w nowoczesnej branży. Co Ci zaoferują?

gotowi
na kioski?

Masz pytania i chcesz poznać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu? Napisz do nas – chętnie pomożemy!